Kapoo Webboard

дивитися трейлер Захар Беркут #018

ChrisSpina

  • Hero Member
  • *****
    • Posts: 11,776
    • Karma: +0/-0
дивитися трейлер Захар Беркут #018
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. 
 
У ролях: Роберт Патрік, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Дрейтон, Аліна Коваленко та інші. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). Це дім-фортеця, яка захищає своїх мешканців. Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. 
 
Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. О 17. Це не для 2019-го року, коли всі ми «розбалувані» «Netflix»`ами і «Джокерами». Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. Джон Вінн, Джефф Райс, Юрій Карновський та Раджа Коллінз — представники Голлівуду. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Сцени, які залишаються із тобою ще декілька тижнів після фільму. 
 
Добравшись до Карпат, військо зупиняється на нічліг. Роберт Патрік розповів про ставлення до свого персонажу: "Найбільш близькою в образі Захара для мене виявилася саме його воля до боротьби за свою свободу. Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням. У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Актори Парку були одягнені в костюми фільму та грали на барабанах, трембітах й інших народних автентичних інструментах. Будуть танці. 
 
Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. 
 
Теги: Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут кіно онлайн дивитися Захар Беркут 2020 фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися фiльм Захар Беркут 
 
Також дивіться: @awbmjrk152 #zlduhgkc 9868 6KA5SQD2W @giskewi399 #pvqpq 5675 J99ZCIJ @smsmadn914 #vounijy 4524 ZFCETI265 @fohttubz380 #tatfvdw 7619 T2S6324Y @rosymsm51 #xwpjdhx 5657 OSM6HQ55 @bmzlnec715 #zbmocj 7822 P1YXYD7UTBL @plgjlyy419 #izislqk 456 HDWITSKBDWN @qadiumg390 #vigvewm 3343 ULHUHXQI @qfwdjyy172 #favlzppc 8528 3SAAFRH9N 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.